Chcesz wysłać sprawnie paczkę, a nie masz czasu? Po drodze jeszcze tyle do załatwienia, a Ty nie nie chcesz stać w kolejkach? Paczkomaty InPost są zawsze blisko Ciebie i zawsze możesz z nich skorzystać. Spróbuj, a wrócisz do nich ponownie.

Wysyłanie i odbieranie towaru nigdy nie było tak proste i dostępne. Wszystko po to, by zadowolić klienta i pomóc sprostać jego potrzebom w zakresie transportu paczek. Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej pokochali firmę InPost za szybkość działania i jakość. W chwili obecnej na terenie miasta jest dostępnych aż 46 maszyn, a ich ilość może jeszcze wzrosnąć. Doszedł paczkomat przy ulicy Kasprzaka 1A, który znajduje się przy sklepie Stokrotka i Domus: https://inpost.pl/paczkomat-dabrowa-gornicza-dgo05a-kasprzaka-paczkomaty-slaskie. Warto co jakiś czas sprawdzać na stronie firmy aktualną listę paczkomatów: https://inpost.pl/paczkomaty-dabrowa-gornicza.

Firma przebija cenowo inne firmy kurierskie, a możliwość nadania czy odebrania paczki 24/7 czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Samodzielność wysłania czy odebrania paczki jest bardzo pomocne dla wszystkich zapracowanych ludzi lub tych którzy cenią sobie wygodę i czas. Dodatkowo możemy sprawdzać status przesyłki i zawsze wiemy czy zbliża się już do nas. Paczkę dostajemy nawet dzień po nadaniu.

Nadawanie paczki - jak to zrobić?

Nie musimy obawiać się trudności w nadaniu paczki, choć wiele osób stroni od tego - warto spróbować i choć raz skorzystać z usługi nadawania paczek. Przekonamy się, że bardzo ułatwia to naszą codzienność i nie tracimy zachodu na inne niepotrzebne kwestie związane z jej wysłaniem. 

Do nadania paczki potrzebujemy kilku minut. Wybieramy dogodny dla nas paczkomat i wykonujemy komendy podane na ekranie. Wszystko jest bardzo intuicyjne. Maszyna będzie potrzebować od nas dane osobowe, telefon i gabaryt paczki. Płacimy kartą, po czym skrytka otwiera się i możemy schować towar do wysłania. 

Istnieje również możliwość założenia konta w managerze paczek. Opcja ta nic nie kosztuje, a może usprawnić Twoje działania. To rozwiązanie spodoba się osobom, które lubią szykować paczkę na spokojnie w zaciszu domowym. Dzięki temu wydrukujemy etykietę, opłacimy wysyłkę i będziemy mogli nadać już tylko paczkę w dowolnie wybranym przez siebie paczkomacie, w którym skanujemy jej numer i podajemy specjalny kod z etykiety. 

Odbieranie paczki - jak to wygląda?

Jest to bardzo proste. Robiąc zakupy w Internecie wybieramy formę dostawy do paczkomatu. Dostaniemy mailem wiadomość, w której będą podane wszystkie informacje. Będziemy mogli śledzić paczkę, a wraz z powiadomieniem na telefon otrzymamy kod odbiory, który podajemy przy odbiorze wraz ze swoim numerem telefonu. Paczkę odebrać możemy do 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. 

Odebrać paczkę możemy korzystając z aplikacji mobilnej InPost Mobile, która jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich , którzy lubią mieć najważniejsze rzeczy pod ręką. W jednym miejscu będziemy mieć wgląd na wszystkie swoje paczki, będziemy mogli sprawnie je rejestrować. Otrzymując powiadomienia wiemy, gdzie w danym momencie znajduje się paczka, a przypomni o sobie również wtedy, gdy będzie już w miejscu docelowym. 

InPost rozwija się cały czas. Dokłada nowe maszyny, by jeszcze bardziej usprawnić logistykę transportu i być dostępnym dla każdego. Dojazdy do paczkomatów są wygodne, zawsze usytuowane przy dogodnych punktach lokalizacyjnych w mieście. Skorzystaj, a nie zawiedziesz się.