Już dzisiaj, w 7 kolejce Orlen Ligi Tauron MKS Dąbrowa Górnicza gościć będzie we własnej hali zespół Atomu Trefla Sopot. Początek spotkania o godzinie 17.

Dzisiejsze spotkanie z Treflem Sopot będzie dla dąbrowianek czwartym meczem, który rozegrają w przeciągu kilku dni. Po naszym zespole nie widać jednak oznak zmęczenia, wręcz przeciwnie, z każdym następnym pojedynkiem zawodniczki MKS-u prezentują lepszą dyspozycję. Przekonała się o tym drużyna Giacomini Budowlani Toruń, która w czwartkowym, zaległym spotkaniu gładko przegrała  z MKS-em 3:0.
Przeciwnik wygrał przed własną publicznością z Legionovią Legionowo 3:2. Aktualna dyspozycja i osiągane rezultaty stawiają w roli faworyta drużynę z Dąbrowy Górniczej.

Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadzi Siatkarskie radio (link do transmisji). Zapraszamy również na stronę klubu, gdzie będzie relacja live.

Przypominamy, że bilety na mecz można kupować w internecie na stronie mks.ticketik.pl oraz w Sklepie Kibica w "Nemo - Świat Rozrywki", który dzisiaj będzie czynny od 10:00 do 14:30. Wejściówki można też nabyć w kasie hali "Centrum" od 15:30.