Dziś wieczorem, na parkiecie hali „Centrum”, dąbrowscy koszykarze spróbują wrócić na drogę zwycięstw. Plan przełamania się po ostatnich porażkach mają też rywale. Może być ciekawie.

Ostatnie dwa starcia nie były zbyt fortunne dla MKS-u Dąbrowa GórniczaO porażce z Anwilem przesądziła końcówka spotkania, z Asseco dąbrowianie przegrali jednym punktem po ostatnim rzucie rywali. Nie najlepiej wiodło się też ich środowym przeciwnikom, AZS-owi Koszalin. Dlatego w najbliższym starciu gracze z Pomorza, po serii czterech porażek, chcieliby przerwać złą passę.


Spoglądając na tabelę, lepiej prezentuje się MKS Dąbrowa Górnicza, który zajmuje siódmą lokatę. Koszalinianie są na czternastym miejscu. Trzeba jednak pamiętać, że pozycja często nie odzwierciedla aktualnej dyspozycji, a konfrontacja tych ekip w pierwszej rundzie zakończyła się wygraną „Akademików”.


Spotkanie MKS Dąbrowa Górnicza – AZS Koszalin rozpocznie się o godz.19. Bilety do nabycia na stronie mksdabrowa.pl oraz w kasach hali przed rozpoczęciem meczu.