Oficjalne Before koncertu Hardwella przeszło już do historii. W klubie X-Demon we Wrocławiu w miniony czwartek można było pobawić się przy największych hitach Hardwella, zgarnąć wejściówki do strefy Golden Circle i spotkać największych fanów tego holenderskiego DJ-a.

Przesiąknięci najnowszym setem Hardwella, zaprezentowanym w Miami, fani spotkali się 6 kwietnia we wnętrzach wrocławskiego klubu, gdzie przy największych hitach bawili się do samego rana. Thinkin About You, Spaceman, Young Again- to klasyki z repertuaru holenderskiego DJ-a, które zawładnęły tego wieczoru klubem. O najlepszą atmosferę podczas eventu zadbali rezydenci klubu- Mr BASIC i LEXXUS, którzy siłą doświadczenia doskonale wiedzieli jak zachwycić swoich gości.
Specjalnie dla fanów Hardwella połączyliśmy siły z klubem X-Demon, rezydenci stworzyli genialną namiastkę atmosfery, którą będzie można poczuć 6 maja w Krakowie. Cały projekt zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych. Dwie ekskluzywne sale klubu X-Demon, zaprojektowane z myślą o najdrobniejszym szczególe, wypełniły się po brzegi. Po północy rozlosowaliśmy zaproszenia do strefy Golden Circle. Ze zwycięzcami za niespełna miesiąc widzimy się pod samą sceną na koncercie Hardwella- relacjonuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM
To nie koniec niespodzianek przygotowanych przy okazji wizyty Hardwella w Polsce. Zaraz po występie DJ-a, klub SHINE w Krakowie zaprasza na Oficjalne After Party. To kolejny projekt, który został objęty patronatem agencji Prestige MJM i okazja do przedłużenia genialnej atmosfery, jaką zapoczątkuje Hardwell wraz z Kill the Buzz w hali TAURON Arena 6 maja. To będzie zdecydowanie niezapomniany majowy weekend.
Organizatorem koncertu Hardwella jest agencja Prestige MJM. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony internetowe bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.